אנכי 1 - נאות אפקה
אנכי 1 - נאות אפקה - לוגו
אנכי 1 - נאות אפקה - tel aviv and you

בדיוק התל אביב שחיפשתם

התרבות, הנוף האורבני והקצב של ת"א, הם חלק בלתי נפרד מהאנשים שחיים בה. פרויקט i Neot Afeka מעניק לכם הזדמנות להמשיך וליהנות מהמקום שאתם אוהבים עם דירה חדשה ואיכותית בבניין בוטיק מעוצב ומוקפד. הזדמנות ליהנות מהפסטורליות של נאות אפקה, מחיי קהילה, תחושת ביטחון וחינוך איכותי.

פרויקט i Neot Afeka , הינו פרויקט יוקרתי נוסף של חברת 'אשדר' מקבוצת אשטרום. 'אשדר' עוסקת בייזום, פיתוח ושיווק של פרויקטים איכותיים למגורים ברחבי הארץ ומובילה בתחום ההתחדשות העירונית. 'אשדר' נמצאת בשליטה מלאה של 'קבוצת אשטרום', מחברות הבנייה הגדולות והיציבות בישראל.

אנכי 1 - נאות אפקה

גינת היל

אשדר פרויקט אנכי גינת היל

גינת וייץ

אשדר פרויקט אנכי גינת וייץ
אנכי 1 - נאות אפקה - outstanding location

איכות שעומדת במבחן הזמן

פרויקט i Neot Afeka נבנה ברחוב אנכי 1 בנאות אפקה, שכונה ייחודית בנוף התל אביבי. שכונה שמתאהבים בה. בנאות אפקה תיהנו מציוץ ציפורים, שלל גינות קטנות וגם גדולות ורחובות פסטורליים המושלמים להליכה רגועה, לבד או עם הילדים. זהו מרחב עירוני אך שקט שמאפשר לגדל ילדים בשלווה ובביטחון. מקום עם חיי קהילה ענפים וחינוך איכותי. שכונה מבוססת ויציבה, בעלת איכות שעומדת במבחן הזמן.

איכות בכל פינה

מבט אחד במפה מספיק כדי להבין שנאות אפקה נמצאת בלוקיישן צפון תל אביבי איכותי, הן מבחינת מיקומה הספציפי והן מבחינת השכונות שבהן היא גובלת: תל ברוך, תל ברוך צפון וכן בשכונת צהלה ורביבים. כדיירי פרויקט i Neot Afeka של אשדר, תיהנו ממגורים בסביבה האיכותית והשלווה וגם מגישה נוחה לעורקי תחבורה ראשיים כמו מחלף קק"ל ורחוב פנחס רוזן.

אנכי 1 - נאות אפקה
אנכי 1 - נאות אפקה
אנכי 1 - נאות אפקה
אנכי 1 - נאות אפקה - explore the project

אתם ואנכי

אנו מזמינים אתכם לגלות פרויקט בוטיק חדש המתאים באופיו לשכונה שבה הוא נבנה. פרויקט שיעניק לכם דירה חדשה ומרווחת עם איכות שתשרת את משפחתכם לאורך זמן. פרויקט i Neot Afeka של אשדר כולל בניין בוטיק איכותי בן 7 קומות עם מפרט עשיר ותכנון אדריכלי מוקפד ומושקע. חוויית המגורים הבוטיקית של הפרויקט מתקבלת הודות לגובהו האידיאלי ובזכות מספר הדירות המצומצם בכל קומה – עד 3 בסה"כ. תמהיל הדירות של הפרויקט מגוון וכולל דירות גן בנות 2 חדרים ודירות 4 ו 5- חדרים, עם מרפסת לכל דירה. לבניין חניון תת קרקעי, לנוחות הדיירים.

אדריכלות הפרויקט

עיצובו האדריכלי של הפרויקט משדר תחושת רוגע נעימה המתחברת לרוח השכונה. המפגש בין צבעו הבהיר של הבניין לבין חיפויי אלומיניום כהים יותר בחלונות, יוצר משחק ויזואלי מעניין

ומעודן. החלק התחתון של הבניין מקבל בולטות ומתחבר לצמחייה סביבו הודות לחיפוי העץ. חלקו העליון של הבניין מתאפיין באלמנט אדריכלי שנראה כמעיין גג הנפרס מעל הבניין כולו

אנכי 1 - נאות אפקה

מרכז קהילתי הדר אפקה

אשדר פרויקט אנכי מרכז קהילתי הדר אפקה
אנכי 1 - נאות אפקה - the lifestyle

חינוך נאות

בשכונת נאות אפקה מוסדות חינוך איכותיים למגוון שכבות גיל, ביניהם בית הספר הידוע "ליידי דייויס ת"א" שבו לומדים מכיתה ז' עד י"ב. בשכונה, שני מרכזים קהילתיים: "מרכז קהילתי בית פרנקפורט" ו"מרכז קהילתי הדר אפקה" המציעים לתושבי השכונה מגוון פעילויות מהנות.

מחוץ לשכונה, קרוב לבית

דיירי i Neot Afeka של אשדר יוכלו ליהנות גם מהאפשרויות אשר בסביבתם הקרובה, כגון אזור רמת החייל, אחד מאזורי התעסוקה המובילים והמבוקשים בישראל. אזור עם מגוון מסעדות, בתי קפה ושוק קולינרי, 'שוק צפון'. ברמת החייל נמצאים גם בתי חולים פרטיים ומרפאות מומחים מובילות. במרחק נסיעה קצרה או רכיבה על אופניים נמצאים ה"לונה פארק" וגני התערוכה. גם לגני יהושע ניתן להגיע בקלות וליהנות ממרחבים ירוקים ומקומות מרתקים לבילוי משפחתי כמו הגן הטרופי וגן הקקטוסים.

לונה פארק תל אביב

אשדר - פרויקט אנכי